Fără TVA: 24,35 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 24,35 lei | 29,46 lei |
| 100+ | 19.85 lei | 24,02 lei |
| 500+ | 15.45 lei | 18,69 lei |
| 1500+ | 13.66 lei | 16,53 lei |
| 3000+ | 12.67 lei | 15,33 lei |
Baterie
cu litiu SL-350/P, seria SL, producator Tadiran Batteries GmbH,
dimensiune ½ AA, tensiune 3,6 V, capacitate 1,2 Ah.
Tadiran SL350/P este o baterie cu litiu de dimensiunea 1/2 AA, cu pini axiali si care este ideală pentru aplicațiile stand-by pe termen lung. Acest lucru o determina sa se adapteze la o gamă largă de aplicații back-up pentru memorie.
Bateriile Tadiran sunt cunoscute pentru densitatea mare a energiei și tensiunea terminală ridicată. Acestea au o auto-descărcare extrem de scăzută (mai puțin de 1% pe an) și o temperatură de funcționare mare (între -55ºC și + 85ºC).
Pentru comenzi mai mici de 10 bucati, va rugam sa ne contactati telefonic la 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Daca produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adauga costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minima este de 10 buc./produs.
Prin plasarea comenzii confirmați că ați citit instrucțiunile de siguranță și manipulare corectă a bateriilor achiziționate.
| Baterii | |
| Capacitate nominala | 1,2Ah |
| Caracteristici | Nereîncărcabilă |
| Continut litiu | 0,35g |
| Curent maxim de descarcare | 6mA |
| Curent nominal | 0,6 mA |
| Dimensiuni | ½AA |
| Greutate | 9.6 g |
| Interval temperatura | −55 °C ... +85 °C |
| Tensiune nominala | 3.6 V |
| Volum | 4 cm3 |




